بهترین دکتر روانشناس خانواده، ازدواج در سعادت آباد و پونک
دکتر مرضیه خمسه  زوج درمانگر و مشاوره روابط بین فردی


 

دکتر مرضیه‌ء خمسه کیست؟


دکتر مرضیه خمسه یک طرحواره درمانگر و روانشناس ایرانی عضو انجمن روانشناسی امریکا(
APA) و عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با کد شماره ۸۱۸۵ است که ضمن فعالیت حرفه‌ای در شهر تهران آماده‌ی خدمت‌رسانی به ایرانیان خارج از کشور می‌باشد. در واقع ایشان شرایطی را فراهم کرده‌اند تا ایرانیان خارج از کشور هم روزنه‌ی امیدی برای حل مشکلات خود بیایند. دکتر خمسه دارای بیش از 15 سال سابقه مشاوره و درمان حضوری و غیر حضوری درحوزه‌های زیر می‌باشد

 

 مشاوره پیش از ازدواج
 مشاوره و پیش بینی ریسک ازدواج
 روان درمانی فردی وروابط بین فردی
  زوج درمانی
 مشاوره فردی
 مشاوره روابط بین فردی
 مشاوره کودک فرزند پروری
مشاوره نوجوان بلوغ
 مشاوره بهداشت روان
 مشاوره آنلاین
 مشاوره تلفنی

 :همچنین آموزش مهارت‌های زندگی در حوزه‌های
 کنترل خشم و پرخاشگری
 حل مسئله
 اعتماد به نفس
 نه گفتن
 روابط اجتماعی


بنابراین دکتر خمسه، به عنوان یک روانشناس ایرانی خانواده و حاذق در بحث زوج‌درمانی، اکثر حوزه‌ها و مشکلات روانی و حتی روان‌تنی را تحت پوشش دارد.

 

 

یک روانشناس ایرانی و رواندرمانگر خوب و معتبر چه ویژگی‌هایی دارد؟
ایران یک جامعه‌ی سنتی و جمع‌گراست که به سمت مدرنیته و فرهنگ‌های غربی در حال حرکت است. این امر به نوبه‌ی خود می‌تواند برای ایرانیان دردسر آفرین باشد. خیلی از اعتقادات، باورها و باید و نبایدهای ما ریشه در همین فرهنگ دارند. بنابراین یک رواندرمانگر و روانشناس خوب در وهله‌ی نخست باید با فرهنگ و خرده فرهنگ‌های ایرانی آشنا باشد.
تسلط به حوزه‌های مختلف مخصوصا خانواده برای یک روانشناس ایرانی بسیار حائز اهمیت است. چرا که نقش تربیت خانواده در شکل گیری شخصیت افراد از کودکی تا بزرگ‌سالی بسیار بارز می‌باشد. ایرانیان خارج از کشور هنگام ازدواج بیشتر با این موضوع مواجه می‌شوند.
همان‌طور که پیش‌تر هم گفتیم بخشی از مشکل افراد به فقدان اندوخته‌های مهارتی مناسب باز می‌گردد که با آموزش‌های روانی این مشکل قابل حل خواهد بود. درمان‌های کوتاه مدت بدون شک آموزش محور هستند. از همین رو آموزش نه تنها به لحاظ کارایی بلکه از نظر مالی نیز بر درمان تاثیر می‌گذارد.
مدارک معتبر دانشگاهی و غیر دانشگاهی در کنار تجربه، عامل مهمی در معتمد بودن یک روانشناس ایرانی و غیر ایرانی  به حساب می‌آید.
البته توجه داشته باشید که بهترین رواندرمانگرها هم برای پیشبرد روش‌های خود به اراده و اشتیاق مراجعانشان نیاز دارند. دکتر مرضیه خمسه نیز از این قاعده مستثنی نیست. در ادامه به معرفی بیشتر ایشان می‌پردازیم چرا که همه‌ی ایرانیان در سراسر این کره‌ی خاکی می‌توانند مشکلات خود را در حوزه‌های گوناگون با ایشان در میان بگذارند.

 ما را درفضای مجازی دنبال کنید:

اینستاگرامhttp://www.instagram.com/khamseh_1216  
وب سایت    https://dr-khamseh.ir
وبلاگ ravanshenas-khamseh.blogfa.com 
کانال تلگرام   https://t.me/Psychologist_Khamseh
گروه پرسش وپاسخ تلگرامی   https://t.me/Psychologist_onlin

تماس با ما

 برای هماهنگی وقت مشاوره

حضوری، تلفنی و آنلاین

 با شماره 09304390117

با پیام در واتساپ ارتباط بگیرید

instagram 1whdownload 2