مشاوره پیش از ازدواج

 

قبل از ازدواج نزد یك روانشناس یا مشاور متخصص بروید و از كم و كیف صفات شخصیتی و سلامت روانشناختی خود و فردی كه میخواهید با او ازدواج كنید آگاه شوید.

 

شاید برایتان سوال شود که چرا مشاوره قبل از ازدواج مهمه؟

مگه قدیمی ها برای ازدواج سراغ مشاور می رفتند که زندگیشون تا این اندازه بادوام بود؟

واقعیت این است که در دنیای امروز، پیچیدگی روابط و... نیاز به مشورت گرفتن از یک متخصص را پررنگ ترمیکند. انواع اختلالات شخصیت و رفتاری فرد، گاهی پنهان کاری خانواده در مسائل حتی ازدواج های قبلی، بیماری‌های ارثی و...

 

اما مشاور ازدواج قرار است چه کاری انجام دهد که این همه روی آن تأکید میشود؟

 

شناخت افراد در این زمان سخت تر نسبت به قدیم شده، مشاور به شما کمک میکند تا در مدت کوتاهی نسبت به یکدیگر شناخت پیدا کنید.

 

روش کار مشاور ازدواج اینکه از دو نفر تستهای شخصیت جداگانه میگیرند، نمودار خانوادگی تان را رسم می کنند و با مصاحبه نسبت به شرایط زندگی شما اطلاع کسب میکنند و چکیده این اطلاعات را به صورت مفید و مختصر در اختیار شما قرار میدهند.

 

از آن مهمتر مشاوره میتواند به شما کمک کند تا متوجه شوید چه قدر از شناختی که کسب کرده اید درست و چقدر از آن نیازمند اصلاح است.

 

بنابراین برای اینكه به شناخت صحیح‌تر و دقیقتری از طرف مقابل‌تان برسید و آگاهی پیدا كنید كه شما و شخصی كه برای زندگی مشترك‌تان انتخاب كردید از نظر خصوصیات و ویژگی‌های شخصیتی با یكدیگر سازگاری دارید و براساس اصول و معیارهای علمی و روانشناختی برای ازدواج با یكدیگر مناسب هستید قبل از هر اقدام جدی و رسمی‌ به یك روانشناس و مشاور پیش از ازدواج مراجعه كنید.

بیایید باجدی گرفتن ضرورت مشاوره قبل ازدواج جلوی بسیاری از طلاق ها را بگیریم.

 

تماس با ما

 برای هماهنگی وقت مشاوره

حضوری، تلفنی و آنلاین

 با شماره 09304390117

با پیام در واتساپ ارتباط بگیرید

instagram 1whdownload 2